TJ Jiskra plní slib→ 

V logu TJ Jiskra Nový Bor je odkaz na webovky Jiskry... Stačí kliknout a jste tam...

Tucet Žraloků odstartovalo

Pátek 13. září 2019→ 19:19 hodin

   V pátek 13. září 2019 v 15,30 hodin odstartovali Žraloci Kamenický Šenov novou sezonu 2019/2020...  

   Dle informací přímo od pramene (z Kamenického Šenova) se dnes sešla dvanáctka Žraloků na prvním tréninku na ZŠ Kamenický Šenov...

ZŠ Kamenický Šenov→ 15,30- 17,30 hodin

  Radim Mitiska byl dnes osobně přítomen na šenovském tréninku (s ním i paní učitelka a volejbalistka Mgr. Pajerová Martina)  a tak oficiálně odstartoval novou tréninkovou sezonu v šenovském středisku... 

  Žraloci mají trénink jednou v týdnu vždy v pátek od 15,30 do 17,30 hodin... Dále Žraloky pozval i na novoborské tréninky, které budou probíhat každé úterý od 15,30 do 17 hodin na hale Františka Arnošta U koupaliště v Novém Boru... 

  Prvního tréninku se zúčastnily velešikovné šenovské hvězdičky jako Eliška Grušpierová, Eliška Daníčková, Eliška Schimmelová, Danielka Matějková, Ivanka Matějková, Terezka Sládečková, Saša Králová, Míša Vince, Max Starý, Bětuška Stará, Adam Janele... 

  Je a bylo velkým požitkem takové šikovné a cílevědomé děti trénovat... 

  Radim Mitiska Žraloky současně pozval na první barevný turnaj v sezoně→ Grand prix, který se bude konat 22. září 2019 na hale Jiskry... 

  Bližši informace naleznete na webových stránkách TJ Jiskra Nový Bor...

"Žraloci, jen tak dál..."

"Budu Vás i nadále sledovat. Stále mne samozřejmě zajímáte." 

Váš@trenér

Přehled článků na "barevkách"

  Týden  B o r s k é   l i g y ...   Čtvrtek 2.června 2016 Čtvrtek 2.června 2016; 4:14 hodin RT TUČŇÁKŮ  Arnultovice  (6,45- 7,45) Trénink KLOKÁNKŮ Nový Bor...
  1. třída (21)… Orli 1 (Mánek Josef+ Korolus Tomáš) Orli 2 (Křivanová Terka+ Neumanová Anežka) Orli 3 (Nováková Viktorka+ Čechová Viktorka) Orli 4 (Koudelková Kačka+ Hloušková Anička) Orli 5...
  REKORDY Volejbalové akademie Běh přes švihadlo... Čtvrtek 2.června 2016; 17:37 hodin Žebříček...    1.Vlková Adélka....  84m    2.Bao Dina Týna... ...
  REKORDY Volejbalové akademie Prstová s kontrolkou... Čtvrtek 2.června 2016; 17:17 hodin Žebříček...    1.Bao Dina Týna.... 29x       Haas ...
  LOV BODŮ v měsíci červnu 2016 Volejbalový test měsíce června 2016 VTM1: Prsty nad sebe Naplnění Desatera správného odbíjení prsty Počet odbití nad sebe ve šňůře 1.třída...  10-...
  1 5 . t r é n i n k   Klokanů Nový Bor Ilustrační foto Terka Ramíková se dočkala... Čtvrtek 2.června 2016; 16:36 hodin Matematika tréninku... Den: čtvrtek 2.června...
  Startujeme  Žebříčky měsíce června    Středa 1.června 2016; 11:11 hodin Žebříčky Ježků a Tučňáků pokračují... Žebříčky jsou měsíční. Výjimku tvoří Žebříčky Ježků a...
  Vítězí DAN a PAVEL Čtvrtek 2.června 2016; 9:09 hodin Matematika rána... Den: čtvrtek 2.června 2016   Čas:  6,45- 7,45 hodin Asistent: paní učitelka Stránská Hana Tučňáci:...
  P ě t   h o d i n   ve Skalici... Matematika dne... Den: úterý 31.května 2016   Čas: 14- 19 hodin Ježci Skalice: Sýnová Marika, Molnár Dominik, Absolonová Soňa, Tesler...
  T ř e t í  ranní trénink Tučňáků...   Vítězí DAN a PAVEL Čtvrtek 2.června 2016; 9:09 hodin Matematika rána... Den: čtvrtek 2.června 2016   Čas:  6,45- 7,45...
4 . k o l o   B O R S K É   LIGY... Obec plná sportu Skalice u České Lípy Vás zve na Turnaj k mezinárodnímu dni dětí Hraje se v sobotu 4.června 2016 1. Řízení soutěže Tuto soutěž...
<< 48 | 49 | 50 | 51 | 52

 

TOPlist

  

Návštěvnost webovek neskutečně roste... Včera→ středa se vyšplhala na 163 unikátních návštěv, 163 různých počítačů, mobilů...

"Nikdy, nikdy, nikdy nepřestaneme."

 

Winston Churchill

velké letní soustředění

LOT 2019

 Horní Libchava  

         seznam             přihláška

24 24 24
3.- 10.08. 10.- 17.08. 17.- 24.08.
27 36 25
3x ZŠ Vilémov 14x Kladno  

 V tuto chvíli je již přihlášeno 

 dětí

 Dnes (středa 12. června) jsem odeslal další článek...

22 pohárů a 13 triček.pdf 

  Předpokládám, že v i-noviny.cz vyjde článek  ve čtvrtek či v pátek...

 Zpravodaj 

...krásného šestkového okruhu ml. žákyň

01.07.2006 a mladší

2019→2020

Akademie- dívky Vavřinec Kladno
Akademie- kluci Volejbal Ústí
Akademie Tygřice Mšené lázně
TJ Slovan Varnsdorf VK Šanov Teplice
náhradník VSK Spartak Děčín

 

Hvězdičky 

Akademie 2019

Liga→ D Říhová Kateřina
Liga→ D To Tú Uyen Linda
Liga→ D Jarošová Eliška
Liga→ K Hladík  Adam
Liga→ K Šmejkal Adam
Liga→ K Stehlík Jan
Ml. žačky Slávková Kateřina
Ml.žačky Pavlů Veronika
Ml.žačky Šachová Eliška
Tygřice Hladíková Kateřina
Tygřice Jurásková Annabel
Tygřice Myška Marek
Ml.Žraloci Grušpierová Eliška
St.Žraloci Daníčková Eliška
Sovičky Stupková Ellen
Sovy Hekšová Barbora

Osobnosti

Akademie 2019

Tygřice Buriánová Viktorka
Liga→ D Úradníková Karolína
Liga→ D Němečková Kristýna
Liga→ K Hladík Daniel
Sovičky Kříž Matěj
Žraloci Schimmelová Eliška

 

Olympionici

Akademie→ květen 2019

SUP→ Ž Říhová Kateřina
SUP→ Ž To Tú Uyen Linda
SUP→ Ž Jarošová Eliška
SUP→ Ž Němečková Kristýna
SUP→ Ž Pavlů Veronika
SUP→ Ž Slávková Kateřina
SUP→ Ž Tomašová Tereza
Tygřice Pokorná Veronika
Tygřice Hladíková Kateřina
Sovy Šedivá Barbora
Sovičky Krumlová Nela
Ml.Žraloci Matějková Ivana
St.Žraloci Daníčková Eliška

 

TABULKY

KP Liberecka mžci 2019

1 Dukla Liberec 
2 Volejbalová akademie NB 
3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 

 

TABULKY

KP Liberecka mžky 2019

1 Dukla Liberec "A"
2 Volejbalová akademie NB "A"
3 Bižuterie Jablonec "A"
4 BV Vratislavice
5 Volejbalová akademie NB "B"
6 TJ Turnov
7 Dukla Liberec "B"
8 Bižuterie Jablonec "B"

 

TABULKY

Krajský Festival v BMV_Dukla 

neděle 24. března 2019

žlutý minivolejbal_16

1 Akademie Nový Bor 
2 Schrödinger Varnsdorf
3 Akademie Nový Bor

oranžový minivolejbal_16

1 Schrödinger Varnsdorf
2 Jiskra Nový Bor
3 Akademie Nový Bor

červený minivolejbal_20

1 Dukla Liberec
2 Schrödinger Varnsdorf
3 Akademie Nový Bor

zelený minivolejbal_10

1 Akademie Nový Bor 
2 USK Slavia Liberec
3 Jiskra Nový Bor

modrý minivolejbal_10

1 Akademie Nový Bor 
2 Dukla Liberec
3 Akademie Nový Bor

 

TABULKY

Předkolo kvalifikace MČR mžky

6.- 7. dubna 2019, Kam. Šenov

1 Dukla Liberec 
2 Volejbalová akademie Nový Bor
3 VK Karlovy Vary
4 VK Sever Žatec
5 SK Dansport Praha
6 VK Šanov Teplice
7 BV Vratislavice
8 Vavřinec Kladno "B"

Postup→kvalifikace o MČR...

77 družstev→postup 40 družstev

TABULKY

Kvalifikace MČR mžky 2019

13.-14. dubna 2019, Kam. Šenov

1 BVC Chodov
2 Olymp Praha "B"
3 Volejbalová akademie NB 
4 ŠSK Demlova Jihlava
5 Baník Příbram
6 VK Sever Žatec
7 VAM Olomouc
8 TJ Žichlínek

Postup→MČR mžky...

40 družstev→postup 16 družstev

Děvčata Chlapci  
1 Dukla Liberec VK Příbram 1
2 Břeclav Dukla Liberec 2
3 Kralupy Lvi Praha 3
4 Studio Sport Praha České Budějovice 4
5 Olymp Praha B Znojmo 5
6 Frýdek- Místek Ústí nad Labem 6
7 Jirkov Frýdlant 7
8 BVC Chodov Volejbal Brno 8
9 KP Brno Slavia Liberec 9
10 Hlincovka Jirkov 10
11 Havlíčkův Brod Ostrava 11
12 Akademie Nový Bor Hradec Králové 12
13 Rtyně Velké Meziříčí 13
14 Loko Plzeň Kolín 14
15 Olymp Praha A Kojetín 15
16 Bílovec Akademie Nový Bor 1

TABULKY

MČR mžky 2019→ Bílovec

1 Dukla Liberec
2 Břeclav
3 Kralupy
4 Studio Sport Praha
5 Olymp Praha B
6 Frýdek- Místek
7 Jirkov
8 BVC Chodov
9 KP Brno
10 Hlincovka
11 Havlíčkův Brod
12 Akademie Nový Bor
13 Rtyně
14 Loko Plzeň
15 Olymp Praha A
16 Bílovec

Jarošová, Uyen, Tomašová, Pelcová, Tarabová, Wernerová, Pokorná Na, Říhová, Slávková, Němečková

Zajímavé webovky

  

      Jirkov                 Hlincovka              Kralupy   

Zajímavé webovky

  

      Dukla           Vavřinec Kladno  Loko Česká Lípa

Zajímavé webovky

    BVC Chodov     VK Svitavy      Volejbal Ústí 

Zajímavé webovky

Šanov Teplice      SKV Ústí n.L.        Baník Sokolov

Další foto Akademie

BUK

nabízí...


 

FOTOGRAFIE

VLADIMÍR NEVORAL

KALENDÁŘ

2019→2020

LIBERECKO 2020→030719.pdf

Krásné citáty pro Vás

 Pátek 20. září 2019 

Oleg, Helmut

Tajemství života ???

 

"Důvěra  

je jako papír. Jakmile ho jednou zmuchláš, už ho nikdy perfektně nenarovnáš"...

 

*Petr Havránek, Myšlenka v kapse

 

Deset statečných

ze 131 v Akademii...

  Skupina STATEČNÝCH se rozrostla o 10. člena→ Kačenku Hladíkovou...

PTPéčko→ 2019

Linda→ 54

@trenér 17.08.2019
I poslední den před letním soustředěním Linda trénovala, získala 4 body→
Sedy-lehy, kroužek, kliky a otužování

54. den ve šňůře→

Linda→53

@trenér 16.08.2019
I Lindě se kvapem blíží letní soustředění... Ve čtvrtek si odcvičila tradičně 4 body→

53. den ve šňůře→

Linda→52

@trenér 14.08.2019
Linda dnes ve středu 14. získala opět 3 body→
Kroužek, otužování a vířivka

52. den ve šňůře→

Linda→ 51

@trenér 14.08.2019
Linda v úterý získala 3 body→
Kroužek, otužování, turistika

51. den ve šňůře→

Linda→ 50

@trenér 13.08.2019
Linda v pondělí 3 body→

Kroužek, kliky a otužování

50. den ve šňůře→

Linda→49

@trenér 12.08.2019
Linda cvičila tradičně i v neděli... 5 bodů→
Turistika, kliky, vířivka, otužování a SL...


49. den ve šňůře→
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

ŽEBŘÍČKY

2018/2019

TRÉNINKY

2018/2019

PŘÍSPĚVKY

2018/2019

 

POMÁHAJÍ...

Akademii Nový Bor

GESOU z.s.

LASVIT s.r.o.

PRECIOSA

Město Kamenický Šenov

 

 

    

Město Nový Bor

Město Cvikov

Město Česká Lípa

TABULKY

KP Liberecka sžky 2019

1 Dukla Liberec "B"
2 Ještědská Liberec
3 TJ Turnov
4 Dukla Liberec "A"
5 Volejbalová akademie NB
6 BV Vratislavice "A"
7 Sokol Mnichovo Hradiště
8 Bižuterie Jablonec
9 Nové Město pod Smrkem
10 Loko Česká Lípa
11 USK Liberec
12 BV Vratislavice "B"
13 Törik Doksy
14 TJ Jiskra Nový Bor

 

TABULKY

Okresní přebor čtyřek 2019

1 Akademie NB "A" 63
2 Akademie NB "C" 55
3 Loko Česká Lípa "A" 53
4 Akademie NB "B" 50
5 UD Hamr- Stráž p.R. 47
6 Akademie NB "D" 43
7 Loko Česká Lípa "C" 43
8 Jiskra NB "C" 35
9 Loko Česká Lípa "D" 35
10 Akademie NB "E" 28
11 Jiskra NB "A" 26
12 Loko Česká Lípa "B" 26
13 Sokol M. Hradiště 15
14 Akademie NB "F"  9
15 Jiskra NB "B"  8
16 Jiskra NB "D"  7

 

TABULKY

Kvalifikace MČR mžci 2019

13.-14. dubna 2019, Česká Lípa

1 SKV Ústí n. L.
2 Slavia Liberec
3 Volejbalová akademie NB 
4 Aero Odolena Voda
5 Loko Česká Lípa
6 Volleyball Nymburk

Postup→MČR mžci...

32 družstev→postup 16 družstev

TABULKY

MČR mžci 2019→ Hradec Králové

 
1 VK Příbram
2 Dukla Liberec
3 Lvi Praha
4 České Budějovice
5 Znojmo
6 Ústí nad Labem
7 Frýdlant
8 Volejbal Brno
9 Slavia Liberec
10 Jirkov
11 Ostrava
12 Hradec Králové
13 Velké Meziříčí
14 Kolín
15 Kojetín
16 Akademie Nový Bor

Stehlík, Hladík A, Hladík D, Šmejkal, Flugr, Trnka, Pokorný, Burián, Kolč, Jeník

TABULKY

Žákovská liga 2019→ KONEC

1 Akademie- dívky 104
2 Vavřinec Kladno "A" 59
3 Volejbal Ústí n.L. "A" 58
4  Mnichovo Hradiště 48
5 VK Šanov Teplice 34
6 Akademie- kluci 30
7 Akademie Kam.Šenov 10
8 Volejbal Ústí n.L. "B" 7
9 Vavřinec Kladno "B" 7
10 Bižuterie Jablonec 4
  Schrödinger  4
12 SK Slavia Praha 2
13 TJ Jiskra Nový Bor 1

 Opravdu neskutečný náskok na 2. družstvo v pořadí→ 45 bodů... Vítěz kola získává 14 bodů... Akademie vyhrála z 8 kol hned 6...

Úradníková, Jarošová, To Tú Uyen, Tomašová, Tarabová, Němečková, Říhová, Pelcová, Šlamborová

Kontakt

VOLEJBALOVÁ AKADEMIE Nový Bor z.s. Novoborská 313, 47152 Sloup v Č.
IČ: 05714541
Číslo účtu: 115-4040530207/0100
604 104 453 Akademie.nb@gmail.com