AKADEMIE NOVÝ BOR Nejúspěšnější klub F- BMV v Jindřichově Hradci 2018

Akademie Nový Bor v Jindřichově Hradci potvrdila, že patří k absolutní špičce českého barevného mini...

 Sobota 8. června 2019

Česká liga minivolejbalu→ 4

Na České lize tradičně nechyběl Vavřinec Kladno s Petrem...

 

 55  družstev...

Sobota 08. června 2019→ 17:17 hodin

  Tak to jsem opravdu nečekal... Tří  barev se zúčastnilo fantastických padesát pět družstev... V měsíci červnu a za krásného počasí to je zázrak... Rodinná siesta, výlety, absence Schrödingeru Varnsdorf, Volejbalu Ústí nad Labem, TJ Slovan Varnsdorf... Paráda...

středisková matematika

  Čtvrtého kola se zúčastnilo 53 Akademiků a účast jednotlivých středisek→ satelitů je poměrně vyrovnaná... Zvláště potěšila solidní účast Sov a Soviček z České Lípy... Třináctka dětí v červnu 2019 není vůbec špatná... Potěšila vysoká účast Ligové skupiny, která během turnaje rozhodovala...

Sovy→ Sovičky 13
Žraloci 14
Tygřice a Tygři 11
Ligová skupiny, mžky 15

vítězná družstva 4. kola

žlutý mini Krumlová Nela, Buriánová Viktorka Akademie
oranžový mini Sládečková Tereza, Schimmelová Eliška Akademie
červený mini Helebrantová Zuzka, Mandelová Anna Vavřinec Kladno

žlutý minivolejbal

  Ve žlutém mini se výrazně prosadili jak Sovičky tak Žraloci... Svoje umění opět plně prokázala jak Viktorka Buriánová tak Matěj Kříž... Oba jsou mimořádní útočníci i obránci...

1 Akademie Krumlová Nela, Buriánová Viktorka
2 Akademie Amešný Tomáš, Kříž Matěj
3 Akademie Hekš Prokop, Myška Marek
4 Akademie Kadlečková Sára, Kravcovová Denisa
5 Akademie Čunátová Nela, Schimmelová Eliška
6 ZŠ Vilémov 1  
7 ZŠ Vilémov 3  
8 Akademie Buljat Helenka, Stupková Ellen
9 Akademie Starý Max, Vince Michal
10 Akademie Stará Alžběta, Daníčková Eliška
11 Akademie Jonová Lenka, Bao Anna
12 Akademie Kolč Martin, Vejražka Jindra
13 Kladno 3 Metlická Petra, Mandová Eliška
14 Kladno 1 Dimová Jana, Dandarová Aneta
15 Kladno 2 Vodhánilová Eliška, Helebrantová Eliška
16 Akademie Popelka Martin, Matějková Daniela
17 Akademie Janela Adam, Matějková Ivana
18 ZŠ Vilémov 2  
19 Akademie Hummelová Bára, Sládečková Tereza

oranžový minivolejbal

 Překvapivá dominance Žraloků... To, že vyhraje dvojice Terezka a Eliška jsem nečekal... Když je srovnám s družstvy jako například s Tygřicemi Elou Maškovou a Verčou Pokornou, Bao Aničkou a Martinem Kolčem... Potěšitelné, příjemné...

1 Akademie Sládečková Tereza, Schimmelová Eliška
2 Akademie Vince Michal, Frömel Jan
3 Akademie Šedivá Barbora, Daníčková Eliška
4 Akademie Mašková Ela, Pokorná Veronika
5 Akademie Jonová Lenka, Jurásková Annabel
6 Akademie Bolorsaikhan Solongo, Stupková Ellen
7 Akademie Bao Anna, Kolč Martin
8 Akademie Pokorná Kája, Hladíková Kateřina
9 Akademie Popelka Martin, Myška Marek
10 Kladno 2 Vodhánilová Eliška, Helebrantová Anna
11 ZŠ Vilémov 1  
12 Akademie Ganzorig Soňa, Matějková Daniela
13 Akademie Hummelová Bára, Hekšová Bára
14 Akademie Kadlečková Sára, Buriánová Viktorka
15 Akademie Krumlová Nela, Kravcovová Denisa
16 Akademie Starý Max, Matějková Ivana
17 Akademie Kříž Matěj, Knöchel Leoš
  ZŠ Vilémov 3  
19 Kladno 1 Dimová Jana, Dandarová Aneta
  Kladno 2 Vodhánilová Eliška, Helebrantová Anna
  ZŠ Vilémov 2  

červený minivolejbal

   Ještě nedávno dominantní barva Akademie... Kladno nás tentokráte jasně vyloupilo...

1 Kladno Helebrantová Zuzka, Mandelová Anna
2 Akademie Jurásková Annabel, Pokorná Veronika
3 Společenství Mandová Eliška, Kolč Jan
4 Společenství Vodhánilová Eliška, Stehlík Jan
5 Akademie Matějková Ivana, Daníčková Eliška
6 Akademie Kravcovová Denisa, Hekšová Bára
7 Společenství Helebrantová Anna, Burián Vojta
8 Akademie Matějková Daniela, Myška Marek
9 Akademie Ganzorig Soňa, Buriánová Viktorka
10 Akademie Sládečková Tereza, Slávková Kateřina
  Akademie Schimmelová Eliška, Šachová Eliška
  Akademie Bolorsaikhan Solongo, Knöchel Leoš
13 Akademie Kříž Matěj, Frömel Jan
14 Akademie Pokorná Karolína, Kolč Martin
15 Akademie Vince Michal, Hladíková Kateřina

      

 4. Krajský Festival  v BMV

 

9 družstev→ 7 medailí

Neděle 24. března 2019→18:18

   Člověk se celý život učí...

27→10→8

  Ve volejbalu jsem toho už opravdu hodně zažil, ale dnešek mně opět dostal... 

  Před týdnem přihlásím na KF BMV na Duklu   27 družstev  do 5 barev... Ve čtvrtek 21. března 2019 je Akademii schváleno  10 družstev  a dnes→ v neděli 24. března 2019 v 08:15 hodin v hale Dukly Liberec se dozvíme, že můžeme postavit pouze  družstev 8  !!! Blablabla...

   Tak tomu nelze říkat jinak než organizační "Kocourkov"...  Co jsme měli říci rodičům a dětem, kteří dorazili do Liberce? Asi jeďte domů!!!  

   Už jsem na festivalech zažil opravdu hodně, předčasně ukončenou  soutěž- nefundované rozhodčí- nadržující rozhodčí-  aroganci rodičů- rvačku rodičů, ale tohle ještě ne!!!  

  Dukla opět vyhrála!!!

Výsledkové zrcadlo

  Vyvěšené výsledky nejsou oficiální... Je možné, že v barvách žlutá a oranžová jsou chyby na stupních vítězů... U Akademie ale vše odpovídá skutečnosti...

žlutý minivolejbal

   Obrovská radost za SOVIČKY a ŽRALOKY... Vítězné družstvo především díky Matějovi v útoku bylo skvělé... Perfektně Matěje doplňovala Vaneska Votroubková a Ellen Stupková... Pastva pro oči... 

   Ale úspěšné bylo i druhé družstvo. V družstvu sice chyběl útočník, ale obrana byla super... Blahopřání Adélce Petráčkové, Saše Králové, Elišce Grušpierová a Verunce Bednářové...

1  Akademie- SOVIČKY 
2 Schrödinger Varnsdorf
3 Akademie- ŽRALOCI

oranžový minivolejbal

   Zde jsem čekal více... Ale není každý den posvícení a medaile je medaile... Obranu máme velice solidní, ale útok je neúčinný, alibistický, jalový...

1 Schrödinger Varnsdorf
2 Jiskra NB
3 Akademie Nový Bor 
7 Akademie Nový Bor

červený minivolejbal

   Barva, která se Akademii nepovedla... A nemůžeme se vymlouvat na absenci Annabel Juráskové, Viktorky Buriánové, Sofie Velasco... V červené barvě jsme až do tohoto turnaje sklízeli... 

   Spíše potěšilo druhé družstvo ve složení Kravcovová Deniska, Daníčková Eliška a Marek Myška... 3. místo je pěkné... Žraloci rostou...

1 Dukla Liberec
2 Schrödinger Varnsdorf
3 Akademie Nový Bor 
5 Akademie Nový Bor

zelený minivolejbal

   Barva, která mne jako trenéra potěšila... Jisté a účinné tenisové podání, velice solidní mezihra a slušný, chytrý útok... Blahopřání pro Veve, Natku, Péťu i Kačku...

   Asi nejpřesvědčivější vítězství Akademie ze všech barev... Všechna vítězství byla o 10 a více bodů... Myslím si, že v této barvě  by se radovalo i další družstvo Akademie, kdyby bylo přijato do soutěže... Prostě mladší žákyně rostou...

1  Akademie Nový Bor  
2 USK Slavia Liberec
3 Jiskra Nový Bor

modrý minivolejbal

   Vedle vítězství potěšilo i 3. místo za zkušenou Duklou Liberec... Vítězné družstvo hrálo ve složení Eliška Jarošová, Týnka Němečková a Honza Stehlík... 

1  Akademie Nový Bor  
2 Dukla Liberec
3  Akademie Nový Bor 
 

 

 

 Česká liga  mini→ 3

Volejbal Ústí vítězí...

           OPĚT VELICE KVALITNÍ SOUTĚŽ... SVOJE VOLEJBALOVÉ DOVEDNOSTI POMĚŘOVALO 59 DRUŽSTEV... PŘIHLÁŠENO BYLO PŮVODNĚ VÍCE DRUŽSTEV, ALE VIRÓZA ZAÚŘADOVALA... MEDAILI SI DNES ODVEZL JAK VOLEJBAL ÚSTÍ NAD LABEM, VAVŘINEC KLADNO TAK SLOVAN VARNSDORF...

žlutý minivolejbal

1  Akademie  Kříž Matěj, Votroubková Vanesa
2 Akademie Sládečková Tereza, Schimmelová Eliška
3 Akademie Stupková Ellen, Bednářová Veronika
4 ZŠ Vilémov 2  
5 Akademie Radoňský Jiří, Petráčková Adéla
6 Akademie Moravčíková Karolína, Grušpierová Eliška
7 Akademie Golecká Magda, Jonová Lenka
8 Kladno 1 Vodhanilová Eliška, Helebrantová Anna
9 Akademie Bao Anna, Králová Saša
10 Akademie Matějková Ivanka, Janele Adam
11 ZŠ Vilémov 1  
12 Slovan Varnsdorf  
13 ZŠ Vilémov 3  
14 Akademie Matějková Daniela, Amešný Tomáš
15 Kladno 2 KrečováThea, Mandová Eliška

oranžový minivolejbal

1  Akademie  Pokorná Veronika, Schimmelová Eliška
2 Varnsdorf 1  
3 Akademie Kolč Martin, Matějková Ivana
4 Ústí 1 Lukšíková Nela, Zlámalová Kačka
5 Ústí 5 Břízová Adéla, Tošnerová Martina
6 Akademie Bao Anna, Sládečková Tereza
7 Akademie Golecká Magda, Votroubková Vanesa
8 Akademie Buriánová Viktorka, Matějková Daniela
9 Ústí 4 Dopitová Lenka, Bártová Alena
10 Ústí 3 Luzumová Týnka, Sedláčková Tereza
11 Varnsdorf 3  
12 Akademie Daníčková Eliška, Grušpierová Eliška
13 Ústí 2 Čtvrtečková Tereza, Vondrušková Věra
14 Kladno 3 Foglová Eliška, Mandová Eliška
15 Ústí 8 Kubíčková Karolína, Mendlová Viktorka
16 Kladno 1 Kouřilová Barbora, Petrusová Magda
17 ZŠ Vilémov 1  
18 Ústí 9 Avenariusová Sofi, Zlámalová Karolína
19 Kladno 2 Helebrantová Anna, Vodhanilová Eliška
20 ZŠ Vilémov 2  
21 Ústí 6 Mikotová Sabina, Plívová Adéla
22 Varnsdorf 2  
23 Ústí 7 Bulínová Klára, Švecová Barbora

červený minivolejbal

 

1  Ústí 1  Zahradníková Barbora, Dvořáková Zuzana
2 Kladno 2 Malíková Jitka, Krečová Ema
3 Akademie Pavlů Veronika, Matějková Danielka
4 Akademie Daníčková Eliška, Doležalová Markéta
5 Kladno 1 Obolecký Ondřej, Mandelová Anna
6 Ústí 2 Vysoudilová Veronika, Maruštíková Michala
7 Varnsdorf 1  
8 Akademie Buriánová Viktorka, Cibulková Viktorka
9 Akademie Pokorná Veronika, Myška Marek
10 Varnsdorf 2  
11 Akademie Bao Anna, Kolč Jan
12 Akademie Hladíková Kateřina, Matějková Ivana
13 Ústí 8 Benešová Nikola, Nosková Mája
14 Ústí 6 Ullrichová Sandy, Mouchová Tereza
15 Ústí 4 Thotová Tereza, Pitnerová Nela
16 Ústí 3 Thotová Eliška, Bednářová Markéta
17 Kladno 4 Vodhanilová Eliška, Foglová Eliška
18 Ústí 5 Břízová Anna, Břízová Adéla
19 Ústí 7 Plívová Justýna, Procházková Barbora
20 Kladno 3 Kouřilová Barbora, Petrusová Magda
21 Varnsdorf 3

 

 

   

 Česká liga  mini→ 2

 

Báječná LIGA...

Sobota 12. ledna 2019_17:17 hodin

   NĚKTERÁ SETKÁNÍ, NĚKTERÉ AKCE JSOU VELICE PŘÍJEMNÉ, VYDAŘENÉ... TOTO LZE NAPSAT I O DNEŠNÍ ČESKÉ LIZE MINIVOLEJBALU... SOLIDNÍ VOLEJBAL, SAMÍ PŘÍJEMNÍ, NAVZÁJEM SI PŘEJÍCÍ LIDÉ, SKVĚLÝ BUFET...

žlutý minivolejbal...

1 Akademie Buriánová Viktorka+ Schimmelová Eliška
2 Akademie Kaufman Kryštof+ Myška Marek
3 SI Varnsdorf 1  
4 Akademie Grušpierová Eliška+ Stupková Ellen
5 Akademie Votroubková Vanesa+ Sládečková Tereza
6 Akademie Králová Alexandra+ Matějková Daniela
7 Vavřinec Kladno 1 Helebrantová Anna+ Vodhánilová Eliška
8 Slovan Varnsdorf  
9 SI Varnsdorf 3  
10 SI Varnsdorf 2  
11 Akademie Radoňský Jiří+ Vince Michal
12 Akademie Bednářová Veronika+ Bao Anna
13 ZŠ Vilémov 2  
14 ZŠ Vilémov 4  
15 Akademie Tůmová Patrície+ Matějková Iva
16 ZŠ Vilémov 1  
17 Akademie Kadlečková Sára+ Daníčková Eliška
18 Akademie Jónová Lenka+ Doležalová Markéta
19 Akademie Sentivanová Anna+ Petráčková Adéla
20 Akademie Amešný Tomáš+ Křivánek Viktor+ Stará
21 ZŠ Vilémov 3  
22 Vavřinec Kladno 2 Straková Linda+ Krečová Thao

oranžový  minivolejbal...

1 Akademie Pokorná Veronika+ Schimmelová Eliška
2 Akademie Buriánová Viktorka+ Kolč Martin
3 Akademie Doležalová Markéta+ Knöchel Leoš
4 SI Varnsdorf 2  
5 ZŠ Vilémov 1 Jiřincová Marie+ Švitorková Tereza
6 Akademie Bao Anna+ Hekšová Barbora
7 Akademie Myška Marek+ Vince Michal
8 SI Varnsdorf 4  
9 Akademie Matějková Iva+ Šedivá Barbora
10 Akademie Jurásková Annabel+ Grušpierová Eliška
11 Slovan Vdf 3  
12 Slovan Vdf 1  
13 Vavřinec Kladno 1 Foglová Eliška+ Vlková Veronika
14 Slovan Vdf 2  
15 Akademie Sentivanová Anna+ Doxanská Natálka
16 SI Varnsdorf 1  
17 ZŠ Vilémov 2 Čermáková Julie+ Poláková Natálie
18 Akademie Bednářová Veronika+ Kočová Eliška
19 Slovan Vdf 4  
20 SI Varnsdorf 5  
21 SI Varnsdorf 3  
  Akademie Daníčková Eliška+ Marek Radim
  Akademie Sládečková Tereza+ Votroubková Vanesa
  Vavřinec Kladno 2 Vodhánilová Eliška+ Straková Linda
  ZŠ Vilémov 3 Bubla Jan+ Havlíček Roman
26 Akademie  Matějková Daniela+ Vilémov
  Akademie Tůmová Petra+ Jónová Lenka
  ZŠ Vilémov 4 Mansfeldová Eliška+ Jandusová Nikola
  SI Varnsdorf 6  

červený  minivolejbal...

1 Akademie Neumanová Anežka+ Jeník Petr
2 Akademie Buriánová Viktorka+ Jurásková Annabel
3 SI Varnsdorf  1  
4 Slovan Vdf 1  
5 Vavřinec Kladno 1 Malíková Jitka+ Helebrantová Zuzana
6 Akademie Kolč Jan+ Cibulková Viktorka
7 Vavřinec Kladno 2 Krečová Emilie+ Velíčková Sára+ Straková
8 Akademie Myška Marek+ Daníčková Eliška
9 Akademie Pokorná Veronika+ Kolč Martin
10 SI Varnsdorf 2  
11 SI Varnsdorf 3  
12 Slovan Vdf 2  
13 Vavřinec Kladno 3  
14 Akademie Hekšová Barbora+ Marek Radim
15 Akademie Sládečková Tereza+ Knöchel Leoš
16 Vavřinec Kladno 4  
17 Akademie Kočová Eliška+ Bao Anna
18 Akademie  Matějková Iva+ Marek Radim
19 Akademie Matějková Daniela+ Myška Marek

hvězdičky...

žlutý mini   oranžový mini   červený mini  
Jandusová Nikola Vilémov Jiřincová Marie Vilémov Jurásková Annabel Akademie
Křížková Tereza TJ Slovan Švitorková Tereza Vilémov Neumanová Anežka Akademie
Vodhánilová Eliška Kladno Jirušková Nela TJ Slovan Cibulková Vikorka Akademie
Helebrantová Anna Kladno Schönveldová Viktorka TJ Slovan Matějková Danieka Akademie
Voráčková Zuzana Schrödinger Poláčková Klára TJ Slovan Nováčková Nikola TJ Slovan
Čiháková Natálie Schrödinger Bučková Tereza Schrödinger Plíhalová Simona TJ Slovan
Veroňková Barbora Schrödinger Pánková Leona Schrödinger Bučková Tereza Schrödinger
Buriánová Viktorka Akademie Doležalová Markéta Akademie Krausová Valerie Schrödinger
Stupková Ellen Akademie Pokorná Veronika Akademie Černý Adam Schrödinger
Votroubková Vanesa Akademie Bao Anna Akademie Vodhánělová Eliška Kladno
Petráčková Adéla Akademie     Helebrantová Zuzana Kladno
Grušpierová Eliška Akademie     Malíková Jitka Kladno

turnajové glosy...

→ největším strašákem byly sněhové podmínky, ale počasí nám přálo... Všechna přihlášená družstva dorazila

→ velice si vážíme účasti ZŠ Vilémov... Velká vzdálenost, náročná cesta... Prostě Slávek Bican je "zlatý"...

→ Vavřinec Kladno je především díky manželům Šťastným  velice vřele vítaným klubem na všech akcích Akademie... 

→ na družstvech Schrödingeru Varnsdorf  je čitelný rukopis trenérky Jitky Němečkové... Šikovná družstva, kvalitní hra prsty...

→ volejbalově potěšila i družstva TJ Slovan Varnsdorf... Slovan byl velkým přínosem České ligy...

→ organizačním cílem bylo naplnit všechny barvy po 25 družstvech. Nejblíže ideálu byla žlutá barva (22)... V oranžové  barvě bylo velice obtížné odmítnout čtyři družstva přes plán (29)... To srdce organizátora a trenéra nezvládá...

→ výkonnostně, volejbalově se mi moooc líbila červená barva... Minimálně desítka družstev předváděla kvalitní prstový volejbal... Zvláště se mi líbilo družstvo TJ Slovan Varnsdort 1 (krásná a šikovná děvčátka), Schrödingeru Varnsdorf 1 i obě družstva Vavřince Kladno (1 a 2)... Krása...

→ pokud by na startovní čáře byl i Volejbal Ústí nad Labem, byla by Akademie maximálně spokojená... Krásná volejbalová společnost...

 

 Česká liga  minivolejbalu 2019

Sobota 12. ledna 2019_ZŠ Kamenický Šenov_09- 15 hodin

První nominace Akademie...

Středa 09. ledna 2019_10:10 hodin

  BERTE PROSÍM TUTO NOMINACI JAKO STARTOVNÍ... NĚKTERÉ DĚTI VYPADNOU DÍKY JINÉMU VÍKENDOVÉMU PROGRAMU, NEMOCI apod. ROZHODOVAT NA  ČLM 1  VEDLE TRENÉRŮ A RODIČŮ BUDOU TAKÉ HRÁČI A HRÁČKY LIGOVÉ SKUPINY... DĚKUJI...

Žlutý minivolejbal_09- 11 hodin

1 Buriánová Viktorka Schimmelová Eliška
2 Bednářová Veronika Kříž Matěj
3 Votroubková Vanesa Sládečková Tereza
4 Grušpierová Eliška Stupková Ellen
5 Sentivanová Anna Petráčková Adéla
6 Radoňský Jiří Máchová Adéla
7 Kaufman Kryštof Bílý Samuel
8 Krumlová Nela Smitová Lucie
9 Jonová Lenka Valíčková Simona
10 Králová Saša Matějková Danielka
11 Kadlečková Sára Daníčková Eliška
12 Pátek Jan Sentivanová Anežka
13 Bulijat Helena Kukuczová Karolína
14 Divišová Barbora Fojtík Matyáš
15 Weiss David Tůmová Petrície
16 Amešný Tomáš Chocová Kristýna
17 Starý Alžěta Šoltys Vojtěch
18 Vince Michal Bendová Nikola
19 Bernášková Natálie Oplová Denisa
20 Válková Pavla Kravcovová Denisa

Oranžový minivolejbal_11- 13 hodin

1 Kolč Martin Buriánová Viktorka
2 Bao Anna Bártová Lucie
3 Pětioký Vojtěch Myška Marek
4 Bednářová Veronika Kočová Eliška
5 Hladíková Kateřina Golecká Magda
6 Moravčíková Karolína Jurásková Annabel
7 Stefanovský Pavel Popelka Martin
8 Doležalová Markéta Máchová Adéla
9 Schimmelová Eliška Pokorná Veronika
10 Sládečková Tereza Votroubková Vanesa
11 Daníčková Eliška Stehlík Josef
12 Kříž Matěj Radoňský Jiří
13 Stupková Ellen Havlíková Aneta
14 Petráčková Adéla Hekšová Barbora
15 Vince Michal Vitouš Dominik
16 Bolorsaikhan Solongo Ládrová Šarlota
17 Naranbat Orgil Ochirragchaa Orgil
18 Matějková Danielka Weiss David
19 Matějková Ivanka Králová Saša
20 Pilnajová Kateřina Štěpánková Barbora
21 Tůmová Petra Grušpierová Eliška
22 Panoch Jiří Šedivá Barbora
23 Havlíková Tereza Doležal Jakub
24 Sentivanová Anna Maule Anežka

Červený minivolejbal_13- 15 hodin

1 Hladíková Kateřina Pokorná Veronika
2 Buriánová Viktorka Jurásková Annabel
3 Kolč Martin Velasco Sofie
4 Myška Marek Daníčková Eliška
5 Bártová Lucie Neumanová Anežka
6 Maule Anežka Matějková Danielka
7 Bao Anna Kočová Eliška
8 Golecká Magda Pětioký Vojtěch
9 Moravčíková Karolína Doležalová Markéta
10 Frömel Jan Máchová Kristýna
11 Havlíková Aneta Štěpáková Barbora
12 Hekšová Barbora Stehlík Josef
13 Naranbat Orgil Kolč Jan
14 Jeník Petr Ochirragchaa Orgil
15 Pavlů Veronika Matějková Ivanka
16 Ramišová Tereza Cibulková Viktorka
 

 

 

Sváteční ÚTERNÍK 25...

Česká liga minivolejbalu 2019...

   BLÍŽÍ SE DALŠÍ VOLEJBALOVÁ SLAVNOST (sobota 12. ledna 2019)... ČLM VE TŘECH BARVÁCH... ŽLUTÉ... ORANŽOVÉ A ČERVENÉ... ZATÍM JSOU PŘIHLÁŠENÁ POUZE DRUŽSTVA AKADEMIE A VAVŘINCE KLADNO (celkem 36 družstev)... ZÍTRA SE DOZVÍTE PRVNÍ ŠIRŠÍ NOMINACI AKADEMIE NOVÝ BOR...

žlutý minivolejbal...

Buriánová Viktorka, Schimmelová Eliška, Stupková Ellen, Kříž Matěj, Petráčková Adélka, Radoňský Jiří, Grušpierová Eliška, Votroubková Vanesa, Sentivanová Anička, Bednářová Veronika, Valíčková Simona, Krumlová Nela, Králová Saša, Kaufman Kryštof, Bulljat Helenka, Smitová Lucinka, Divišová Barbora, Máchová Adélka, Fojtík Matyáš, Tůmová Patrície, Křivánek Viktor, Pátek Honzík...

oranžový minivolejbal...

Kolč Martin, Stehlík Josef, Buriánová Viktorka, Daníčková Eliška, Myška Marek, Bolorsaitkhna Solongo, Bao Anička, Doležal Jakub, Stupková Ellen, Kříž Matěj, Schimmelová Eliška, Matějková Danielka, Sládečková Terezka, Matějková Ivanka, Pětioký Vojtěch, Bártová Lucinka, Stefanovský Pavel, Vince Michal, Bednářová Veronika, Golecká Majda, Moravčíková Karolína, Weiss David, Vitouš Dominik, Panoch Jiří, Naranbath Orgil, Ochirragchaa Orgil- od, Grušpierová Eliška, Votroubková Vanesa, Sentivanová Anička, Petráčková Adélka

červený minivolejbal...

Buriánová Viktorka, Velasco Sofie, Kolč Martin, Jurásková Annabel, Myška Marek, Daníčková Eliška, Hladíková Kačka, Pokorná Verča, Neumanová Anežka, Cibulková Viktorka, Stehlík Josef, Havlíková Anetka, Kočová Eliška, Bao Anička, Loulová Terezka, Doležalová Markétka, Hekšová Bára, Naranbath Orgil, Pilnajová Kateřina, Ochirragchaa Orgil- od, Ládrová Šarlota, Štěpánková Kateřina, Frydrych Matěj, Mrázová Eliška, Matějková Danielka, Matějková Ivanka, Sládečková Terezka, Maule Anežka

 

Česká liga barevného mini

12. ledna 2019...

Úterý 27. listopadu 2018_15:15 hodin

   AKADEMIE PŘIPRAVUJE NA LEDEN 2019 MIMOŘÁDNÝ PROJEKT LIGY BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU V HALÁCH ZŠ KAMENICKÝ ŠENOV... MEDAILEDESET HVĚZDIČEK V KAŽDÉ BARVĚ... POUZE BARVY ŽLUTÁ- ORANŽOVÁ A ČERVENÁ...

pozveme...

Liberecký kraj, Vavřinec Kladno, SK Slavii Praha, VK Šanov Teplice, VSK Spartak Děčín, TJ Sokol Mnichovo Hradiště, Schrödingerův institu Varnsdorf, ZŠ Vilémov, UD Hamr, Volejbal Ústí nad Labem, Baník Sokolov, Volejbal Sokolov, BVC Chodov, SK Volejbal Ústí n. L., Sokol Mšené lázně...

co nabízíme...

☼ 10 hracích ploch

☼ Bufet

☼ Barevný minivolejbal v barvách žluté- oranžové a červené...

☼ Pro první tři družstva medaile, diplomy...

☼ 10 hvězdiček... V každé barvě bude vyhodnoceno deset hvězdiček českého minivolejbalu...

☼ V každé barvě 25 družstev...

propozice a přihláška 

 Česká liga minivolejbalu_12. ledna 2019.pdf

přihlášená družstva_25 družstev v barvě

12 žlutý Akademie 10x, Vavřinec Kladno 2x,
12 oranžový Akademie 10x, Vavřinec Kladno 2x,
  8 červený Akademie 6x, Vavřinec Kladno 2x,

 

 

Úterník...

Úterý 27. listopadu 2018_10:10 hodin

  RADIM MITISKA VČERA (23:02) POSLAL VÝSLEDKOVOU LISTINU 2. KOLA BAREVNÉHO FESTIVALU NA JISKŘE NOVÝ BOR... ORGANIZACE BAREVNÉHO KLÁNÍ SE ZÚČASTNILO ÚCTYHODNÝCH 30 POŘADATELŮ...

   MATEMATIKA ZÍSKANÝCH MEDAILÍ TRANSPARENTNÍM ZPŮSOBEM PROKAZUJE ŠIKOVNOST NAŠICH AKADEMIKŮ... 

   MEDAILOVÉ HODNOCENÍ SE TÝKÁ POUZE BAREV, KTERÝCH SE AKADEMIE MOHLA ZÚČASTNIT (žlutá- oranžová- červená)... NESOUTĚŽILI JSME V BARVĚ ZELENÉ A MODRÉ, PROTOŽE V SOBOTU PROBÍHALA ŽÁKOVSKÁ LIGA.  A NAŠI PÁŤÁCI A ŠESŤÁCI  HRAJÍ ŠESTKOVÝ VOLEJBAL... TUDÍŽ OPĚT DOŠLO KE KONFLIKTU KRAJSKÝCH SOUTĚŽÍ... KVALITNÍ ŽÁKOVSKOU LIGU (SK Slavia Praha, Volejbal Ústí n. L.,  Vavřinec Kladno, Sokol Mnichovo Hradiště, VK Šanov Teplice...)  VYHRÁLA PRÁVĚ AKADEMIE NOVÝ BOR... 

"MRŇOUSKOVÉ, BLAHOPŘEJEME... AKADEMIE, JEN TAK DÁL..."

pořadí klubů na krajském Festivalu_medaile

  klub 1.místo 2. místo 3. místo celkem
1 Akademie NB 5 3 5 13
2 Bižu Jablonec 1 1 1 3
3 Ještědská Liberec 1 1 1 3
4 Slovan Varnsdorf 0 0 3 3
5 Loko Liberec 1 0 0 1
  BV Vratislavice 1 0 0 1
7 TJ Turnov 0 1 0 1
  UD Hamr 0 1 0 1
  Jiskra NB 0 1 0 1
10 SI Rumburk 0 0 0 0
  Dukla Liberec 0 0 0 0
  Slavia Liberec 0 0 0 0

 

   Mrzí mne neúčast dalších šikulů pro nemoc (Kravcovová Denisa, Sládečková Tereza, Bolorsaitkhan Solongo, Naranbath Orgil, Kříž Matěj, Králová Saša, Weiss David...)

 

2.kolo krajského FESTIVALU BMV

Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim

 

Červený minivolejbal... 

   ČERVENÝ MINIVOLEJBAL JE UŽ KLASICKÝM MINIVOLEJBALEM... PRO ÚSPĚCH MUSÍ HRÁČ PROKÁZAT ZVLÁDNUTÍ ZÁKLADNÍHO ŘEMESLA, ODBITÍ PRSTY (podání i mezihra)... TATO SOUTĚŽ I NA 2. KOLE FESTIVALU  PROBÍHALA JAKO SPORTOVNÍ SOUTĚŽ... UMÍSTĚNÍ NA PRVNÍCH TŘECH MÍSTECH PROKAZUJE SPRÁVNOST KONCEPČNÍ PRÁCE AKADEMIE...

výsledkové zrcadlo Akademiků...

1 Hladíková Kateřina+ Pokorná Veronika  TT
2 Buriánová Viktorka+ Kolč Martin TT
3 Jurásková Annabel+ Velasco Sofie TT
11 Kočová Eliška+ Neumanová Anežka TT
14 Matějková Danielka+ Myška Marek Žralok+ TT
16 Daníčková Eliška+ Bao Anna Žralok+ TT
17 Matějková Ivana+ Doležalová Markéta Žralok+ TT

 

 

2.kolo krajského FESTIVALU BMV

Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim

 

Oranžový minivolejbal... 

   ORANŽOVÉHO MINIVOLEJBALU SE ZÚČASTNILO  28 DRUŽSTEV... ZDE MĚLA AKADEMIE ŠEST DRUŽSTEV... MEZI VÍTĚZE SE PŘEKVAPIVĚ ZAPSALI POUZE NAŠI KLUCI... MICHAL VINCE JE NOVÁČKEM... JOSEF STEHLÍK JE NOVÁČKEM...  HERNÍ SYSTÉM A VYHODNOCENÍ BYLO STEJNÉ JAKO VE ŽLUTÉM MINIVOLEJBALU... 

vítězové_zlato...

Akademie Nový Bor 3 Myška Marek+ Kolč Martin  TT
Akademie Nový Bor 5 Stefanovský Pavel+ Vince Michal  TT+ Žralok
Loko Liberec 3    
Bižu Jablonec 3    

stříbro...

Akademie Nový Bor 6 Daníčková Eliška+ Stehlík Josef Žralok+ SOVA
Bižu Jablonec 1    
TJ Turnov 2    
Jiskra Nový Bor 4    

bronz...

Akademie Nový Bor 2 Bártová Lucie+ Golecká Magda TT
Akademie Nový Bor 4 Matějková Danielka+ Bao Anna Žralok+ TT
Slovan Varnsdorf 1    
Slovan Varnsdorf 3    

další umístění...

7. místo Akademie Nový Bor 1 Sentivanová Anežka+ Cháb Kristián Žralok+ TT

 

 

2.kolo krajského FESTIVALU BMV

Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim

    

Žlutý minivolejbal... 

   ŽLUTÉHO FESTIVALU SE ZÚČASTNILO CELKOVĚ 17 DRUŽSTEV... AKADEMIE POSTAVILA DRUŽSTEV SEDM... POŘADATEL ZVOLIL KLASICKÝ FESTIVALOVÝ SYSTÉM "HODNĚ BAREVNÉ RADOSTI"... TUDÍŽ NEBYLO VYHLÁŠENO NEJLEPŠÍ DRUŽSTVO SOUTĚŽE, ALE VÍTĚZOVÉ NADSTAVBOVÝCH SKUPIN... SKVĚLE SI VEDLI NOVÁČCI Z KAMENICKÉHO ŠENOVA... ELIŠKA A VANESSKA DĚLAJÍ MINIVOLEJBAL NECELÉ DVA MĚSÍCE...

vítězové_zlato...

Akademie Nový Bor 7 Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika  TT
Akademie Nový Bor 6 Schimmelová Eliška+ Votroubková Vanessa  Žraloci KŠ
BV Vratislavice    
Ještědská  Liberec 1    

stříbro...

Akademie Nový Bor 3 Stupková Ellen+ Petráčková Adéla SOVIČKY ČL
UD Hamr    
Bižu Jablonec 1    
Ještědská Liberec 3  

bronz...

Akademie Nový Bor 2 Radoňský Jiří+ Kaufman Kryštof SOVIČKY ČL
Akademie Nový Bor 5 Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška Žraloci KŠ
Slovan Varnsdorf    
Ještědská Liberec 2

další umístění...

4. místo Akademie Nový Bor  4 Matějková Ivana+ Máchová Adéla Žraloci
4. místo Akademie Nový Bor 1 Valíčková Simona+ Tůmová Patrície Žraloci
 

 

 

Krajský FESTIVAL v BMV...

Zítra výsledky 2. kola na Jiskře...

Neděle 25. listopadu 2018_20:20 hodin

   DNES JSEM KOMUNIKOVAL S RADIMEM MITISKOU (ředitel KF BMV) A TEN MI PŘISLÍBIL ZASLÁNÍ PODROBNÝCH VÝSLEDKŮ SOBOTNÍHO KLÁNÍ NA JISKŘE ZÍTRA...

Miluji vítězství, nenávidím porážky...

  Dnes jsem si tuto pravdu opět uvědomil při finále Žákovské ligy s Volejbalem Ústí nad Labem... 

  Na výsledky  FESTIVALU  se těším především kvůli SOVIČKÁM Česká Lípa a ŽRALOKŮM Kamenický Šenov... Ve fotogalerii od Jany Buriánové na Rajčeti jsem zjistil, že vedle již inzerovaných skvělých výsledků, máme ještě další medailová umístění jak ve žluté tak v oranžové barvě... Například vítězství dvojice Pavel Stefanovský a Michal Vince v oranžovém minivolejbalu, či vítězství Elišky Schimmelové a Vanessky Votroubkové ve žluté barvě... Jsem natěšený... Když si vezmu, že děti v České Lípě (na Slovance) a v Kamenickém Šenově trénují volejbal necelé dva měsíce, tak to je opravdu super...

"Máme krásné děti, máme krásné Akademiky.."

 

Krajský festival na Jiskře

 Krajské kolo BMV_Jiskra 2018.pdf 

První nominace...

Pondělí 19. listopadu 2018_07:07 hodin

   NOMINACI URČUJE GESTOR AKADEMIE... POUZE DAVID HLADÍK (TRENÉR TYGŘIC A TYGRŮ NOVÝ BOR) MŮŽE PROVÉST DROBNÉ ZMĚNY V NOMINACI ČERVENÉ SKUPINY... DALŠÍ ZMĚNY MOHOU BÝT VYNUCENY NEMOCÍ... 

žlutý minivolejbal_2. třída a mladší_8 družstev 

Akademie 1 Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika TT
Akademie 2 Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška Žraloci
Akademie 3 Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška Žraloci
Akademie 4 Sládečková Tereza+ Matějková Ivana Žraloci
Akademie 5 Stupková Ellen+ Petráčková Adéla SOVIČKY
Akademie 6 Radoňský Jiří+ Kaufman Kryštof SOVIČKY
Akademie 7 Valíčková Simona+ Máchová Adéla Žraloci
Akademie 8 Tůmová Patrície+ Králová Alexandra Žraloci

oranžový minivolejbal_3. třída a mladší_8 družstev 

Akademie 1 Kolč Martin+ Kravcovová Denisa TT
Akademie 2 Daníčková Eliška+  Myška Marek Žraloci
Akademie 3 Matějková Danielka+ Stehlík Josef Žralok+ SOVIČKA
Akademie 4 Stefanovský Pavel+ Vince Michal TT
Akademie 5 Bao Anna+ Pětioký Vojtěch TT
Akademie 6 Škoda Adam+ Solongo Žralok+ SOVIČKA
Akademie 7 Bártová Lucie+ Golecká Magda TT
Akademie 8 Cibulková Viktorka+ Maule Anežka Kočky

červený minivolejbal_4. třída a mladší_10 družstev 

Akademie 1 Hladíková Kateřina+ Pokorná Veronika TT
Akademie 2 Buriánová Viktorka+ Kolč Martin TT
Akademie 3 Velasco Sofie+ Jurásková Annabel TT
Akademie 4 Myška Marek+ Kravcovová Denisa Akademie
Akademie 5 Daníčková Eliška+ Bao Anna TT
Akademie 6 Matějková Danielka+ Pětioký Vojtěch  Žraloci
Akademie 7 Kočová Eliška+ Neumanová Anežka Akademie
Akademie 8 Matějková Ivana+ Doležalová Markéta Žralok+ TT
Akademie 10 Cibulková Viktorka+ Maule Anežka Kočky

 

 

Českolipský SATELIT číslo 2

Krásný Satelit číslo 2...

Sobota 03. listopadu 2018_15:15 hodin

   I DNES (SO 03.) MĚLA AKADEMIE DALŠÍ VELICE VYDAŘENOU AKCI... VE ŽLUTÉ BARVĚ 14, V ORANŽOVÉ BARVĚ 18... PŘEDEVŠÍM POTĚŠILA ČETNOST DRUŽSTEV VE ŽLUTÉ BARVĚ, PROTOŽE ŽLUŤÁSKŮ MÁME RELATIVNĚ MÁLO... ŽLUTÝ TURNAJ BYL V PODSTATĚ TURNAJEM NOVÁČKŮ V AKADEMII... SUMASUMÁRUM 32 DRUŽSTEV VE DVOU BARVÁCH... PLNÁ TĚLOCVIČNA, VYHLÁŠENÍ 16 HVĚZDIČEK, DIPLOMY, VLAJEČKY, TRIČKA, SLADKOSTI, MANDARINKY...  MAXIMÁLNÍ PODPORA RODIČŮ!!! CO VÍCE SI PŘÁT... POTĚŠILA I HOJNÁ ÚČAST LIGOVÉ SKUPINY (8 HRÁČŮ A HRÁČEK...)...

Výsledková zrcadlo...

žlutý mini

1 Sládečková Tereza+ Havlíková Aneta
2 Stupková Ellen+ Bao Anna
3 Vince Michal+ Frömel Jan
4 Sentivanová Anna+ Kravcovová Denisa
5 Votroubková Vanessa+ Myška Marek
6 Valíčková Simona+ Doležalová Markéta
7 Petráčková Adéla+ Hekšová Barbora
8 Radoňský Jiří+ Fedor Dominik
9 Grušpierová Eliška+ Matějková Danielka
10 Oplová Denisa+ Jurásková Annabel
11 Sentivanová Anežka+ Kaufman Kryštof
12 Králová Saša+ Matějková Ivanka
13 Chocová Kristýna+ Daníčková Eliška
14 Kukuczová Karolína+ pendl

oranžový  mini

1 Jurásková Annabel+ Bao Dina
2 Doxanská Natálie+ Říhová Kateřina
3 Havlíková Aneta+ Myška Marek
4 Stehlík Josef+ Frömel Jan
5 Daníčková Eliška+ Hekšová Barbora
6 Sentivanová Anežka+ Dušánková Viktorka
7 Doležal Jakub+ Dušánková Vendulka
8 Kravcovová Denisa+ Štěpánková Kateřina
9 Slávková Kateřina+ Šedivá Barbora
10 Šmejkal Adam+ Fedor Dominik
11 Knöchel Leoš+ Očirača Orgil
12 Pětioký Vojtěch+ Pilnajová Kateřina
13 Doležalová Markéta+ Neumanová Anežka
14 Bao Anna+ Jelínková Kateřina
15 Sládečková Tereza+ Šachová Eliška
16 Sentivanová Anna+ Matějková Ivanka
17 Grušpierová Eliška+ Matějková Danielka
18 Naranbat Orgil+ Ujang Ujang

Hvězdičky Satelitu číslo 2...

žlutý mini

Vince Michal  Žraloci
Radoňský Jiří SOVIČKY
Sentivanová Anna Žraloci
Grušpierová Eliška Žraloci
Valíčková Simona Žraloci
Petráčková Adéla SOVIČKY
Stupková Ellen SOVIČKY
Votroubková Vanessa Žraloci

oranžový mini

Havlíková Aneta SOVY
Stehlík Josef SOVY
Jurásková Annabel Tygřice
Pětioký Vojtěch Tygři
Frömel Jan Tygři
Neumanová Anežka mžky
Štěpánková Barbora SOVY
Hekšová Barbora SOVY

Radost sledovat...

  Objevila se celá  řada nových šikulů v Akademii... Abych jich nejmenovat šestnáct (hvězdičky Satelitu) vyberu z nich výjimečnou trojku... Když si vezmu, že naši jmenovaní nováčci dělají volejbal něco přes měsíc, tak to je super... 

  Eliška Grušpierová... 2. třída. Žije volejbalem, neustále pozitivní, usměvavá, vitální, umí se do něj ponořit, pohyblivá, výborný obránce... Jako první se přihlásila na letní soustředění (LOT 2019), je přihlášená na červený camp... Nádherný človíček...

  Anetka Havlíková... 5. třída.. Také krásný človíček. Velice mi herním projevem připomíná Elišku Jarošovou... Rozený strateg, technicky velice vnímavá, umí se ponořit do hry... 

  Pepča Stehlík... 4. třída... Další Stehlík v Akademii. Vedle Honzíka další šikula... Pepča je pracovitý, šikovný, milý... Pepík je králem SOV Slovanka Česká Lípa...

 

Borská liga minivolejbalu 1

 1. kola Borské ligy se zúčastnilo 94 dětí  ve třech barvách...  

Z hráčů jsou rodiče...

Sobota 27. října 2018_16:16 hodin...

   TAK JSEM SI DNES ZAVZPOMÍNAL NA SVOJI PROFESIONÁLNÍ TRENÉRSKOU KARIERU V ÚSTÍ NAD LABEM (SKP SEVER ÚSTÍ NAD LABEM A VK SETUZA ÚSTÍ NAD LABEM)... JANA MOŠNIČKOVÁ, GÁBINA AVENARIUSOVÁ (Zvonková)  ČI MICHAL KUBÍČEK DNES NA BLM DOPROVÁZELI SVOJE DCERY... KRÁSNÉ VZPOMÍNÁNÍ...

  MYSLÍM SI, ŽE SPOLUPRÁCE MEZI AKADEMIÍ A VOLEJBALEM ÚSTÍ NAD LABEM BUDE VÝRAZNÝM PŘÍNOSEM PRO OBA KLUBY... REZERVY STÁLE JEŠTĚ MÁME VE SPOLUPRÁCI S SKV ÚSTÍ NAD LABEM (KLUCI)...

Velké poděkování...

  Dnešní Borské ligy se zúčastnilo 94 dětí... Je na místě při takového akci poděkovat všem těm, kteří při ní pomáhali... Chci poděkovat paní SládečkovéZdeňce Nevoralové za vedení bufetu. Ligové skupině za pomoc při rozhodování zápasů (Šmejkal, Myška Michal, Bao, Jarošová, Uyen, Půlkrabová Natka...)... Skvělý je trvalý zájem maminky Grušpierové, která nechybí na žádném tréninku, na žádné akci... Mám žraločí asistentku... A bez konstant Akademie by to nešlo: David Hladík, Vladimír Říha, Vladimír Nevoral...

Úspěch je o lásce k volejbalu...

  Dnes jsem si opět uvědomil, jak velký až propastný  je rozdíl v přístupu k volejbalu u ligové  tréninkové  skupiny a skupiny  mladších žákyň... Z ligové skupiny byly na BLM dá se napsat  všechna děvčata (Dina- Eliška- Linda, Kačka a Týnka jsou na srazu reprezentace...). A přitom děvčátka nehrála, pouze vytvářela servis mladším a méně zkušeným Akademikům... A kde byla Eliška Šachová, Veronika Pavlů (dodatečně omluvena pro nemoc...), Kačka Slávková, Viktorka Dušánková, Vendulka  Dušánková, Terezka Ramišová (ta byla omluvena pro nemoc)...  Trenérské zklamání...

  Proto je asi tak obrovský  rozdíl v tom, co předvádí ligová skupina (vítězství v Žákovské lize, 2. místo v kraji) a mladšími žákyněmi (poslední místo  v kraji, nezvládnutá ruka, nezvládnuté podání, jiné zájmy než kvalitní volejbal...)...  Ono totiž stále platí (ve sportu zvlášť), že nic není zadarmo... Začínám pomalu, ale jistě uvažovat o zrušení účasti neambiciozní Akademie Kamenický Šenov v Žákovské lize a nabídnutí cenného místa  kvalitní  Slavii Praha...

Výsledkové zrcadlo...

   Omlouvám se Volejbalu Ústí nad Labem, že ve výsledkové listině Borské ligy  nejsou jména jejich hráček... Bohužel jsem někam založil jejich soupisky...

 žlutý minivolejbal...

1 Žraloci Kamenický Šenov Schimmelová Eliška+ Sládečková Tereza
2 SOVIČKA a Žralok Kaufman Kryštof+ Daníčková Eliška
3 Žralok a Tygr Půlkrabová Anny+ Knöchel Leoš
4 SOVIČKA a Tygřice Radoňský Jiří+ Bednářová Veronika
5 ZŠ Vilémov 2  Čermáková Julie+ Švítorková Tereza
6 Žralok+ Tygřice Chocová Kristýna+ Hladíková Kateřina
7 Žraloci Kamenický Šenov Král Štěpán+ Matějková Danielka
8 Žraloci Kamenický Šenov Grušpierová Eliška+ Matějková Ivanka
9 Žraloci Kamenický Šenov Sentivanová Anna+ Votroubková Vanessa
10 Žralok + Tygr Pátek Jan+ Myška Marek
11 Žralok+ Tygřice Valíčková Simona+ Bao Anna
12 Žraloci Kamenický Šenov Králová Saša+ Máchová Adéla
13 ZŠ Vilémov 1   

 oranžový minivolejbal...

1 VOSA a Tygřice Sprengerová Rosálie+ Pokorná Veronika
2 Tygři Nový Bor Pětioký Vojtěch+ Kolč Martin
3 Žraloci Kamenický Šenov Matějková Ivana+ Doxanská Natálie
4 Žralok a Tygr Matějková Danielka+ Knöchel Leoš
5 Žralok a Tygřice Sládečková Tereza+ Hladíková Kateřina
6 SOVA a Žralok Havlíková Aneta+ Máchová Kristýna
7 SOVA a Tygřice Ládrová Šarlota+ Jurásková Annabel
8 SOVA a Tygr Hekšová Barbora+ Myška Marek
9 Ústí n. L. 4  Čtvrtečková Tereza+ Vondrušková Věra
10 Ústí n. L. 8  Kubíčková Karolína+ Mendlová Viktorka
11 Ústí n. L. 3  Břízová Adéla+ Sedláčková Tereza
12 VOSA a Tygřice Balázsová Adéla+ Bao Anna
13 Ústí n. L. 6  Avenariusová Sofie+ Zlámalová Karolína
14 Ústí n. L. 5  Lukšíková Nela+ Zlámalová Kateřina
15 Ústí n. L. 7  Dopitová Lenka+ Bártová Alena
16 Žraloci Kamenický Šenov Daníčková Eliška+ Grušpierová Eliška
17 Ústí n. L. 2 Mikotová Sabina+ Plívová Adéla
18 Vilémov 1 Čermáková Julie+ Švítorková Tereza
19 Vilémov 2  
20 Ústí n. L. 1 Švecová Barbora+ Bulínová Klára
21 Žraloci Kamenický Šenov Votroubková Vanessa+ Sentivanová Anna

 červený minivolejbal...

1 Tygřice a mžci Hladíková Kateřina+ Kolč Jan
2 Tygřice Nový Bor Jurásková Annabel+ Kolč Martin
3 Žraloci Kamenický Šenov Máchová Kristýna+ Doxanská Natálie
4 Ústí n. L. 4  Tóthová Eliška+ Vysoudilová Veronika
5 Žralok a mžci Matějková Danielka+ Jeník Petr
6 Žralok+ Tygr Daníčková Eliška+ Myška Marek
7 Ústí n. L. 1  Zahradníková Bára+ Dvořáková Zuzana
8 Ústí n. L. 2  Ullrichová Sanny+ Mouchová Tereza
9 Tygřice Nový Bor Kočová Eliška+ Pokorná Veronika
10 Ústí n. L. 5  Tóthová Tereza+ Maruštíková Míša
11 Žralok a VOSA Matějková Ivanka+ Lamačová Barbora
12 Ústí n. L. 3  Benešová Nikola+ Břízová Anna
13 Ústí n. L. 6 Plívová Kristýna+ Břízová Adéla

Hvězdičky 2. kola Borské ligy...

žlutý   oranžový   červený  
Schimmelová Eliška ŽR Pětioký Vojtěch TT Jurásková Annabel TT
Bednářová Veronika TT Kolč Martin TT Myška Marek TT
Votroubková Vanessa ŽR Matějková Daniela ŽR Daníčková Eliška ŽR
Grušpierová Eliška ŽR Matějková Ivana ŽR Jeník Petr mžci
Radoňský Jiří SO Pokorná Veronika  TT Kočová Eliška TT
Bao Anna TT Hladíková Kateřina TT Tothová Eliška UL
Půlkrabová Anny ŽR Čtvrtečková Tereza UL Vysoudilová Veronika UL
Čermáková Julie VI Vondrušková Věra UL Ullrichová Sahny UL
Švítorková Tereza VI Kubíčková Karolína UL Benešová Nikola UL
Sentivanová Anna ŽR Břízová Adéla UL Mouchová Tereza UL

Účast nicmoc...

  Chybělo hodně  Tygřic a Tygrů (reprezentační skupina Akademie) a právě Borská liga je jejich soutěží... Pavel Stefanovský, Toník Fiala, Honza Frömel, Standa Hocek, Martin Popelka, Kristián Cháb, Markéta Doležalová, Sofie Velasco, Anežka Neumanová, Viktorka Buriánová, Nikola Danielová...

2. kolo Borské ligy je až v roce 2019...

   Až v roce 2019 bude pokračovat Borská liga 2. kolem (12. ledna 2019). Myslím si, že všechny barvy se posunou za 3 měsíce do zcela jiné úrovně (dojde k progresu  především u Žraloků a SOV, kde je mnoho nováčků a nyní mají za sebou pouhý měsíc tréninkové činnosti...)...

 

Česká liga minivolejbalu→ 1

 Už v tuto chvíli (09:51) je přihlášeno 21 hostujících družstev... Paráda...

  

Sobota 27. října 2018

pokyny_09- 15 hodin

Termín sobota 27. října 2018
Místo konání ZŠ Kamenický Šenov
Svoz nám. Míru NB v 07:45 hodin
Další diplomy- medaile- sladkosti- bufet

časový harmonogram...

žlutý minivolejbal 09- 11 hodin
oranžový minivolejbal 11- 13 hodin
červený minivolejbal 13- 15 hodin

účastníci BLM...

  Včera přihlásil 3 družstva do žlutého a 3 družstva do oranžového mini Slávek Bican (ZŠ Velký Šenov)... Očekávám přihlášku Volejbalu Ústí nad Labem (Zahradník Ruda, Mošničková Jana),  TJ Sokol Mšené lázně (Ellman Zdeněk, Bradková Šárka...), UD Hamr (Čonková Alena),  VSK Spartak Děčín (Herclík Josef)...

  Mimořádně se těším na účast našich šikovných  SOV Slovanka, SOVIČEK Slovanka, M- Žraloků Kamenický Šenov, VOS Cvikov...

zatím přihlášená družstva_09:29 hod.

žlutý minivolejbal_09- 11_3

3x ZŠ Velký Šenov (Bican Slávek)...

oranžový minivolejbal_11- 13_10

3x ZŠ Velký Šenov (Bican Slávek), 7x Volejbal Ústí nad Labem (Mošničková Jana)

červený minivolejbal_13- 15_8

8x Volejbal Ústí nad Labem (Zahradník Ruda)

hvězdičky Borské ligy...

10x v každé barvě...

  

zájemci o účast na BLM 2 volejte, pište

  604-104-453 či Akademie.NB@gmail.com...

 

 

Krajský festival v barevném mini...

 

Překvapení...

Úterý 23. října 2018_08:08 hodin

   PRVNÍ KRAJSKÉ KLÁNÍ V BAREVNÉM MINI MÁME ZA SEBOU... TYGŘICE A TYGŘI JSOU NAŠÍ ELITNÍ TRÉNINKOVOU SKUPINOU A JSOU ELITOU I V RÁMCI LIBERECKA... POTĚŠILI ŽRALOCI KAMENICKÝ ŠENOV... PŘEDEVŠÍM SE NEZTRATILI NOVÁČCI, KTEŘÍ MAJÍ ZA SEBOU POUZE MĚSÍC TRÉNINKOVÉ PRÁCE... ŠIKULKOVÉ...

  

žlutý minivolejbal... 

   Vítězství "Buríska" mne nepřekvapilo. "Burísek" v rámci České republiky už skoro dva roky neprohrál... Vloni s Martinem Kolčem a nyní s Verunkou... Spíše jsem s ním počítal. Šťastná byla především Verunka Bednářová... Viktorka je jediným Akademikem, který zvládá všechny barvy BMV a navíc již hraje i čtyřkový, šestkový volejbal... Neskutečné... 

   Ale skvěle si vedli Žraloci Kamenický Šenov Eliška Schimmelová a Vanesska Votroubková... Nádherná dvojice. Už nyní se těším na jejich vývoj... Šikovné, inteligentní, krásné... Skvěle si vedla i další nováčkovská žraločí dvojice Eliška Grupierová a Anička Sentivanová... Trenérská radost... A to se prvního kola KF- BMV nezúčastnily nádherné SOVIČKY  ze Slovanky Česká Lípa...

červený minivolejbal...

  Červená barva je TOP barvou barevného minivolejbalu... Prstová, nepřerušovaná hra... Tato barva již "smrdí" volejbalem... A právě v TT máme moooc zajímavé "čtvrťáčky"... Blahopřeji k celkovému vítězství  výjimečné dvojici Verunka Pokorná a Annabel Jurásková...  Zvláště příjemně překvapilo umístění dvojice Žralok Kravcovová Deniska a Tygřík Myška Marek... Dokázali porazit jak Kačku Hladíkovou s Viktorkou Buriánovou  tak Sofii Velasco a Martina Kolče... Šikulkové...

 

Krajský festival v barevném mini

Varnsdorf_ne 21. října 2018

Výsledky...

žlutý minivolejbal

1 Akademie 1 Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika
2 Bižu Jablonec 1  
3 Dukla Liberec 2  
6 Akademie 2 Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška
7 Akademie 4 Sládečková Tereza+ Matějková Iva
8 Akademie 3 Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška
14 Slovan Varnsdorf  

červený  minivolejbal

1 Akademie 2 Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel
2 SI Varnsdorf 1  
3 Dukla Liberec 4  
5 Akademie 5 Pětioký Vojtěch+ Frömel Jan+ Danielová Nikola
6 Akademie 4 Kravcovová Denisa+ Myška Marek
7 Akademie 1 Hladíková Kateřina+ Buriánová Viktorka
8 Akademie 3 Velasco Sofie+ Kolč Martin
10 Akademie 7 Kočová Eliška+ Neumanová Anežka
15 Akademie 6 Daníčková Eliška+ Matějková Danielka

 

 

Krajský festival v barevném mini

 Fotogalerii Zdeňky Hladíkové a Janiny Buriánové  naleznete v logu F- BMV... 

  

Varnsdorf 21. října 2018...

Neděle 21. října 2018_20:20 hodin

   AKADEMIE OBSADILA VE VARNSDORFU POUZE TŘI BARVY. ŽLUTOU- ORANŽOVOU A ČERVENOU... DOŠLO TOTIŽ KE KOLIZI TERMÍNŮ SE ŽÁKOVSKOU LIGOU 2019... ZADAŘILO SE VE VŠECH BARVÁCH A AKADEMICI SI ODVÁŽÍ VE VŠECH BARVÁCH VÍTĚZSTVÍ- TROJE ZLATÉ MEDAILE... VEDOUCÍ VÝPRAVY AKADEMIE JANINA BURIÁNOVÁ BYLA ALE ROZLADĚNÁ...

Vítězství ve všech barvách...

žlutý minivolejbal

Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika

oranžový minivolejbal

Kolč Martin+ Pětioký Vojtěch

červený minivolejbal

Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel

To snad neeee...

 Družstva Akademie kaučovali: Janina Buriánová, Petra Ivaničová, Zdeňka Hladíková, Blanka Müllerová, Mirek Myška... 

  Tým Akademie si stěžoval na...

 Za Duklu Liberec hrála ve žluté barvě vysoká hráčka s ročníkem narození 2007 (5. třída)...

 Obrácené výsledky Akademie v tabulkách (žlutá a červená barva...)

 V jednotlivých barvách (oranžová a červená) rozhodčí nedodržovali pravidla... V oranžové barvě někteří hráči míče házeli místo pinkali... V červené barvě míč odbíjeli spodem, obrácený košíček- plácání spodem...

  Prostě ach jo...

 

DNES PRO DĚTI PODSEDÁKY

První nominace na Varnsdorf...

Neděle 21. října 

Volejbalová akademie Nový Bor...

Potvrzeno... Řídící 1. kola krajského festivalu v BMV Petr Damnitz zaslal přehled přihlášených družstev... Ve žluté barvě jich je 14, v oranžové 23 a v červené barvě 25...  

Zelené ani modré barvy se Akademie nemůže zúčastnit, protože zkušenější 5.- 6. třída hraje ve stejném termínu  Žákovskou ligu v šestkovém volejbalu...

pokyny...

Termín KF- BMV ne 21. října 2018
Vedoucí akce Buriánová Janina
Sraz nám.Míru NB  07:45

nominace dle barev...

žlutý minivolejbal_2. třída a mladší

Akademie 1 Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika TT
Akademie 2 Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška Žraloci
Akademie 3 Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška Žraloci
Akademie 4 Sládečková Tereza+ Matějková Ivana Žraloci

oranžový minivolejbal_3. třída a mladší

Akademie 1 Kolč Martin+ Pětioký Vojtěch TT
Akademie 2 Kravcovová Denisa+ Daníčková Eliška Žraloci
Akademie 3 Matějková Danielka+ Doležalová Markéta Akademie
Akademie 4 Stefanovský Pavel+ Vince Michal TT

červený minivolejbal_4. třída a mladší

Akademie 1 Hladíková Kateřina+ Buriánová Viktorka TT
Akademie 2 Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel TT
Akademie 3 Velasco Sofie+ Kolč Martin TT
Akademie 4 Myška Marek+ Kravcovová Denisa Akademie
Akademie 5 Frömel Jan+  Pětioký Vojtěch+ Danielová Nikola TT
Akademie 6 Daníčková Eliška+ Matějková Danielka Žraloci
Akademie 7 Kočová Eliška+ Matějková Ivana+ Neumanová Anežka Akademie

komentář...

  Je to první přesnější (rozdělení do družstev) nominace na neděli... V nominaci na 1. kolo krajského festivalu budou zatím chybět především SOVIČKY Česká Lípa... Zde máme za sebou pouze tři tréninky... Kosmetické změny případně provede Hladík David (hlavní trenér Tygřic a Tygrů Nový Bor)... Finální podobu provede ve Varnsdorfu dle účasti na místě Janina Buriánová... Do nominace určitě nebudou zasahovat rodiče... Dle informace od řídícího festivalu ve Varnsdorfu Petra Damnitze je možné, že počet družstev především v červené barvě bude snížen dle počtu přihlášených... Toto se dozvíme ale až v pátek 19. října 2018... 

 

Festival_Liberecko_BMV 2019

Varnsdorf ne 21. října 2018

STARTUJE KRAJSKÝ FESTIVAL V BAREVNÉM MINIVOLEJBALU... DÍKY KOLIZI TERMÍNŮ F- BMV A ŽÁKOVSKÉ LIGY 2019 NEOBSADÍME ZELENOU A MODROU BARVU... SOUTĚŽ ORGANIZUJE PETR DAMNITZ S RODINOU... VÝPRAVU AKADEMIE BUDE ZASTŘEŠOVAT BURIÁNOVÁ JANINA...

První širší nominace na F- BMV 2019...

žlutý minivolejbal_3

Buriánová Viktorka, Bednářová Veronika, Votroubková Vanessa, Schimmelová Eliška, Sentivanová Anna, Grušpierová Eliška

oranžový minivolejbal_4

Kolč Martin, Doležalová Markéta, Bao Anna, Stefanovský Pavel, Pětioký Vojtěch, Daníčková Eliška, Kravcovová Denisa, Matějková Ivanka, Matějková Danielka, Sládečková Tereza, Bolorsaikhan Solongo

červený minivolejbal_10

Kolč Martin, Doležalová Markéta, Bao Anna, Stefanovský Pavel, Pětioký Vojtěch, Daníčková Eliška, Kravcovová Denisa, Matějková Ivanka, Matějková Danielka, Sládečková Tereza, Hladíková Kateřina, Velasco Sofie, Pokorná Veronika, Buriánová Viktorka, Neumanová Anežka, Danielová Nikola, Fiala Antonín, Myška Marek, Jurásková Annabel, Kočová Eliška, Frömel Jan

První nominace na Žákovskou ligu 2019_2

Akademie Nový Bor_Šín Milan

Jarošová Eliška, To Tú Uyen Linda, Tomašová Tereza, Tarabová Julie, Němečková Kristýna, Wernerová Klára, Sýbová Marika, Říhová Kateřina

Akademie Kamenický Šenov_Ivaničová Petra

Pavlů Veronika, Bao Dina, Ramišová Tereza, Dušánková Viktorka, Dušánková Vendulka, Pokorná Natálie, Úradníková Karolína, Šlamborová Lea, Slávková Kateřina, Máchová Kristýna, Šachová Eliška

Akademie Nový Bor- kluci_Hladík David

Stehlík Jan, Hladík Daniel, Pokorný Jiří, Hladík Adam, Šmejkal Adam, Burián Vojtěch, Kolč Jan, Jeník Petr, Flugr Pavel, Trnka Jaromír, Semak David, Rejna Josef, Myška Marek

 

Festival minivolejbalu

Jindřichův Hradec 

Sobota 31. března 2018_09:09 hodin

 2. širší nominace (1.- 3. června 2018)

   Do Jindřichova Hradce vyrazíme v pátek 1. června 2018... V autobuse je 43 míst, v autech 21 (1+6)... Jako kaučové pojedou  Šín Milan, Hladík David, Buriánová Janina, Říha Vladimír, Němečková Jitka, Ivaničová Petra, Jeník Petr, maminka Krausová a jako zdravotník  Hladíková Zdena... Dopravu dalšími auty přislíbili: Hladík David, Jeník Petr, Pavlů Jan...

 

žlutý minivolejbal

1 Buriánová Viktorka+ Kolč Martin
2 Daníčková Eliška+ Hartl Vít
3 Matějková Daniela+ Doležalová Markéta
4 Matějková Ivana+ Bednářová Veronika
5 Pětioký Vojta+ Stefanovský Pavel

 

oranžový minivolejbal

1 Pokorná Veronika+ Hladíková Kateřina
2 Černý Kristián+ Myška Marek
3 Jurásková Annabel+ Velasco Sofie
4 Neumanová Anežka+ Fiala Antonín
5 Krausová Valerie+ Pánková Leona
6 Váchová Eliška+ Rejnová Michaela

 

červený  minivolejbal

1 Pavlů Veronika+ Kolč Jan
2 Ramišová Tereza+ Jeník Petr
3 Flugr Pavel+ Pokorná Natálie
4 Horníková Zuzana+ Cibulková Viktorka
5 Sprengerová Rosálie+  Zemková Tereza
6 Balázsová Adéla+ Vávra Tomáš

 

zelený  minivolejbal

1 Bao Dina+ Jarošová Eliška+ Němečková Kristýna
2 Burián Vojtěch+ Stehlík Jan+ Šmejkal Adam
3 Hladík Adam+ Pittauer Filip+ Půlkrabová Natálie
4 Dušánková Viktorka+ Dušánková Vendula+ Šachová Eliška
5 Chrpová Adéla+ Škodová Tereza+ Bartoňová Natálie

modrý minivolejbal děvčat

1 Říhová Kateřina+ To Tú Uyen Linda+ Tarabová Julie
2 Tomašová Tereza+ Jelenčiaková Tina+ Šlamborová Lea
3 Úradníková Karolína+ Sýbová Marika+ Slávková Kateřina

 

 

Borská liga číslo 4

Sobota 5. května 2018_ZŠ Kamenický Šenov

   Tradičně krásné "barevné" turnaje Akademie... Vysoká sportovní úroveň, solidní počet družstev, pomoc od mladších žákyň a mladších žáků, sladkosti, diplomy, medaile... Mooc potěšili svojí účastí naši hosté... Volejbal Ústí nad Labem, TJ Sokol Lázně Mšené...

výsledkové zrcadlo

 

žlutý minivolejbal

1 Kolč Martin+ Hladíková Kateřina
2 Fiala Antonín+ Myška Marek
3 Vodroušková Věra+ Ramišová Tereza
4 Doležalová Markéta+ Pětioký Vojtěch
5 Stefanovský Pavel+ Olšar Antonín
6 Sládečková Tereza+ Bartoňová Natálie
7 Rejnová Michaela+ Rejna Josef
8 Janovský Marek+ Doxanská Natálie
9 Škoda Adam+ Knöchel Leoš
10 Matějková Ivanka+ Kravcovová Denisa
  Matějková Danielka+ Daníčková Eliška
  Volejbal Ústí nad Labem

 

oranžový  minivolejbal

1 Daníčková Eliška+ Ramišová Tereza
2 Sládečková Tereza+ Jarošová Eliška
3 Balázsová Adéla+ Jeník Petr
4 Škodová Tereza+ Kolč Jan
5 Matějková Ivanka+ Dušánková Vendulka
6 Kravcovová Deniska+ Pavlů Veve
7 Rejna Josef+ Pětioký Vojtěch
8 Hrůzek Ondřej+ Caha Oliver
9 Chrpová Adéla+ Fiala Antonín
10 Bartoňová Natálie+ Pokorná Veronika
11 Sprengerová Růže+ Hladíková Kateřina
12 Půlkrabová Natálie+ Jankovský Marek
13 Matějková Danielka+ Dušánková Viktorka
14 Vítková Tereza+ Doležalová Markéta
15 Marek Radim+ Myška Marek
16 Šachová Eliška+ Olšar Antonín
17 Volejbal Ústí nad Labem
18 Rejnová Michaela+ Velasco Sofie
19 Škoda Adam+ Knöchel Leoš
20 Doxanská Natálie+ Stefanovský Pavel

 

červený minivolejbal

1 Dušánková Viktorka+ Jarošová Eliška
2 Dušánková Vendulka+ To Tú Uyen Linda
3 Kolč Martin+ Kolč Jan
4 Bartoňová Natálie+ Bao Dina
5 Šachová Eliška+ Pavlů Veronika
6 Škodová Tereza+ Ramišová Tereza
7 Vítková Tereza+ Říhová Kateřina
8 Olšar Antonín+ Jeník Petr
9 TJ Sokol Lázně Mšené
10 Matějková Ivanka+ Šmejkal Adam
11 Marek Radim+ Knöchel Leoš
12 Kravcovová Denisa+ Hladíková Kateřina
13 Daníčková Eliška+ Pokorná Veronika
14 Matějková Danielka+ Pittauer Filip
  Doležalová Markéta+ Velasco Sofie

Hvězdičky dnešního kola...

žlutý mini oranžový mini červený mini
Hladíková Kateřina Pokorná Veronika Jarošová Eliška
Pětioký Vojtěch Sprengerová Rosálie Pavlů Veve
Vondrušková Věra Matějková Danielka Kolč Jan
Kolč Martin Plívová Justýna Matějková Ivanka
Myška Marek Chrpová Adéla Daníčková Eliška
Sládečková Tereza Caha Oliver Šachová Eliška
Olšar Toník Rejna Josef Kušniarová Tereza
Doležalová Markéta Velasco Sofie Kušniarová Kristýna

 

KP BMV v K. Šenově

Turnaje Akademie...   Deník pro Terku Pátek 27. dubna 2018_20:20 hodin   Dnešní turnaje byly mimořádné... Především první turnaj v BB3... Nové základní postavení 1-2, spolupráce ve třech hráčích, tenisové podání na 4,5 metru, odbití prsty pod úhlem, první míč hraný bagrem,...
  Festival minivolejbalu Jindřichův Hradec  Neděle 20. května 2018_20:20 hodin  4. širší nominace (1.- 3. června 2018)    Do Jindřichova Hradce vyrazíme v pátek 1. června 2018... V autobuse je 43 míst, v autech 21 (1+6)... Jako kaučové pojedou  Šín Milan,...
  Pátek 23. března 2018...    Opět krásný pátek v podání Akademie v Kamenickém Šenově... Na F2 bylo  37 Akademiků a na druhém turnaji (BB2) jich bylo  20... Bagrball byl sice pro řadu dětí obrovskou zkouškou, ale první turnaj mají za sebou......
4. F- BMV v Jablonci... Městska sportovní hala_ U přehrady 4747/20 _ Jablonec nad Nisou   Rosteme... Neděle 28. ledna 2018_18:18 hodin         Jablonec  28.01.2018_Červený minivolejbal... 32 družstev (1.- 4. místo  Akademie)...   Co byl pro mne dnes...
  F- BMV v Jablonci...   Reprezentace... Středa 24. ledna 2018_06:06 hodin Neděle 28. 01.2018 F- BMV Jablonec 7:00  Kalinova ul.     Během dneška vyvěsím 1. nominaci Akademiků do nedělního (28.) Jablonce... Samozřejmě nepojede 30...
Festival v barevném mini 2. kolo Borské ligy v minivolejbalu 1. nominace... Pokyny... Datum sobota 27. ledna 2018 Místo ZŠ Kamenický Šenov (velká hala) Žlutý mini 09- 11 hodin Oranžový mini 11- 13 hodin Červený mini 13- 16...
3. kolo Festivalu  BMV...     Skvělý tým... Neděle 10. prosince 2017  18:18 hodin Obrovské poděkování   Janině Buriánové (perníkové medaile- pískání- úklid), Zdeně Hladíkové (náš ministr financí- pískání- příprava cen- úklid), Denise Růžičkové...
3. kolo F- BMV v Kamenickém Šenově     Výsledkové zrcadlo...      žlutý     oranžový    červený     zelený     modrý   1 Akademie 1 Akademie 1 Akademie...
   Neděle 10. prosince 2017 Haly ZŠ Kamenický Šenov  časový harmonogram žlutý minivolejbal 9- 12 hodin oranžový minivolejbal 11,30- 15 hodin červený minivolejbal 9- 12 hodin modrý minivolejbal 5 (zelený) 11,30- 15 hodin modrý...
  Festival BMV v Kamenickém Šenově... 1. nominace... Pátek 24. listopadu 2017_08:08 hodin F- BMV 10. prosince 2017 ZŠ Kamenický Šenov Časový harmonogram... 09- 11,30 žlutý a červený minivolejbal 12- 15 oranžový- zelený a modrý...
1 | 2 >>

Kontakt

VOLEJBALOVÁ AKADEMIE Nový Bor z.s. Novoborská 313, 47152 Sloup v Č.
IČ: 05714541
Číslo účtu: 115-4040530207/0100
604 104 453 Akademie.nb@gmail.com